Neviete si rady? Zavolajte.

+421 903 772 231
0 ks

Cena spolu s DPH 0.00 €

bez DPH 0.00 €

Prejsť do nákupného košíka
Objednávky realizujeme len pre právnické osoby, inštitúcie a podnikateľské subjekty na základe dokladu preukazujúceho právnu formu, nejedná sa teda o spotrebiteľa fyzickú osobu občana, ktorý nakupuje tovar pre osobnú spotrebu, alebo potreby svojej domácnosti.
V prípade, že sa z akéhokoľvek dôvodu zaregistruje do systému fyzická osoba občan, tak všetky jeho údaje budú bezprostredne vymazané!

NÁKUP TOVARU

Tovar môžete nakupovať osobne v našom sklade Most pri Bratislave, alebo si ho môžete objednať ON-LINE po registrácii do zákazníckej zóny prostredníctvom tejto internetovej stránky, e-mailom, alebo telefonicky.
Minimálna hodnota objednávky je 10,- EUR bez DPH. Objednávky v minimálnej hodnote cca 30,- EUR bez DPH dodáme zdarma v rámci Bratislavy. V prípade objednania tovaru ktorý je skladom do 12,00 hodiny je dodanie tovaru v nasledujúci pracovný deň, inak do dvoch pracovných dní v rámci Bratislavy. Menšie objednávky sú zaradené do rozvozu podľa vyťaženia jázd v priebehu dvoch až troch dní, alebo si ich môžete prevziať osobne na konkrétnej prevádzke. Objednávky tovaru do ostatných miest SR (mimo Bratislavy) bude tovar odoslaný nasledujúci pracovný deň prepravnou spoločnosťou a ich dodacia lehota sa predĺži o dobu dopravy, väčšinou o 1 až 3 dni. Doba dodania vyššie uvedená v tomto bode je len orientačná, predávajúceho nezaväzuje. V inom prípade bude kupujúci informovaný o inom termíne dodania.

Pri dodaní tovaru prepravnou spoločnosťou v minimálnej hodnote 10,- EUR bez DPH k cene objednaného tovaru sa účtujú prepravné náklady  4,00 EUR + 20% DPH, t. j. 4,80 EUR s DPH a dobierkový poplatok 1,- EUR + 20% DPH, t. j. 1,20 EUR s DPH, okrem kopírovacieho papiera. Pri objednávke nad 100,- EUR bez DPH prepravné náklady a dobierkový poplatok neúčtujeme, okrem kopírovacieho papiera. Cenu dopravy kopírovacieho papiera kalkulujeme a účtujeme individuálne.

Pri platbe prevodným príkazom bude zásielka odoslaná až po prijatí platby, okrem zmluvne dohodnutých partnerov.

Dodávky tovaru vo väčšom objeme vybavujeme individuálne v závislosti od rozsahu objednávky – informujte sa prosím.

Tovar označený ako DOPREDAJ, alebo AKCIA je v obmedzenom množstve. V prípade že už nie je k dispozícii požadované množstvo Vás budeme informovať.

Doprava Bratislava
zdarma nad 30,- € bez DPH

Doprava Slovensko
zdarma nad 100,- € bez DPH, okrem kopírovacieho papiera

Potrebujete poradiť?
02/62247051, 62247059

Dopyt
E-mail: odbyt@volf.sk